Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

tłumaczenia angielski warszawa, gdzie ?

tłumaczenia angielski warszawa, gdzie ?

Szukam biura, które zajmuje się tłumaczeniami w Warszawie. Jeśli znacie, korzystaliście i możecie polecić, piszcie.

OliToli56

Posty: 3

 
Korzystałam z tego biura tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu https://erin.pl. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości usługi, jak i ceny. Polecam. Mają profesjonalne podejście, a jak komuś zależy na szybkim tłumaczeniu, to też nie ma problemu.

DobreSlowo

Posty: 11

 
Tłumaczenia w Warszawie to naprawdę drogie usługi, wobec tego poszukuję ludzi prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

Fiszerek3

Posty: 19

 
Czym kierujecie się, wybierając biuro tłumaczeń angielskiego? Już wkrótce będę potrzebował tłumaczenia ustnego i pisemnego i mam spory dylemat, komu to wszystko powierzyć :( Muszę znaleźć koniecznie bardzo dobrego tłumacza we Wrocławiu, który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi.

Oct714

Posty: 14

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wtedy byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i bardzo często potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

mercedess

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

Szybka Krysia

Posty: 19

 
Potrzebuję znaleźć naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, ale w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

Adi666

Posty: 14

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

Gucio

Posty: 3

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

Kitas

Posty: 11

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, iż za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, natomiast zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

TomekK

Posty: 4