Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sadzonek hurt ??

sadzonek hurt ??

Witam. Potrzebna mi sprawdzona hurtownia sadzonek najlepiej bez wątpienia z możliwością złożenia zamówienia online.

Miki

Posty: 5

 
No nie da się ukryć, zwłaszcza jeśli chodzi o sadzonki borówki amerykańskiej lub różne owocowe. Mam nadzieję, iż uda mi się odszukać dobrego producenta. Również szukam odpowiedniego źródła. Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu, który zniechęciłby mnie do prowadzenia mojego nowego ogródka :)

Namo

Posty: 10

 
Nie myślałam o plantacji, a raczej i kilku krzaczkach. Czytałam też o jagodzie kamczackiej i nie wiem na co się zdecydować w końcu. Przydałaby się też sprawdzona hurtownia.

weryl77

Posty: 6

 
Żywą choinkę na święta można kupić również online. Bez różnicy czy to detal, czy hurt. Polecam, bo wtedy masz pewność, że kupisz ładną choinkę, którą po świętach można również posadzić do ziemi. Nie kupuję pod marketami i na straganach. Naprawdę taki wybór się opłaca, zwłaszcza że za podobną cenę kupujesz piękną zdrową choinkę.

xacax

Posty: 9

 
Tu link do dobrego producenta sadzonek krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Mają duży wybór w tym także niespotykane sadzonki, które świetnie się u nas adaptują.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Polecam zwrócić się o pomoc do któregoś z gospodarstw ogrodniczych. W takich miejscach zawsze dadzą ci rzetelną odpowiedź. Proponuję na przykład świerk srebrny. Nie jest trudniejszy w uprawie, a o wiele ładniejszy :)

mniszek55

Posty: 8

 
No nie da się ukryć, zwłaszcza jeśli chodzi o sadzonki borówki amerykańskiej lub inne owocowe. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć dobrego producenta. Również szukam właściwego źródła. Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu, który zniechęciłby mnie do prowadzenia mojego nowego ogródka :)

Meryk87

Posty: 23

 
Zaczęłam poważne plany na ten sezon w ogrodzie. Bankowo muszę mieć borówkę amerykańską. Może znacie jakąś hurtownię z sadzonkami? Chyba najlepiej kupić je z polecenia, bo inaczej to można trafić na kiepską jakość. Jak uważacie. Dajcie znać. Dziękuję.

Saradoonin

Posty: 5

 
A podobno są tacy producenci, którzy sprzedają choinkę żywą na święta online. Ładnie zapakowana dostarczona do domu to by mi odpowiadało. Jakbyście mieli jakieś namiary na takiego kogoś, to jestem chętny :D Ciekawe jaka jest cena i czy mają duży wybór. W ogóle jak taka sprzedaż wygląda.

czesł_12

Posty: 7

 
Oprócz owoców jest dla mnie ważny wygląd. Właśnie dlatego szukam propozycji sadzonek krzewów ozdobnych. Jak ktoś coś, to oczywiście chętnie dowiem się, co warto posadzić w ogrodzie.

klarka

Posty: 2