Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

meble na wymiar

meble na wymiar

Czy jesteście zadowoleni z zamówionych mebli na wymiar, czy mieliście jednak jakieś problemy aranżacyjne?

Black_Riot

Posty: 1

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

prostaczek4

Posty: 16

 
Potwierdzam. Zamawiałem u nich od razu sprzęt AGD do mebli kuchennych, więc pełna aranżacja kuchni wchodzi w grę, nawet z uzupełnieniem drobnych braków technicznych po innych wykonawcach.

enriquess

Posty: 5

 
Zamawiałem blat z kamienia naturalnego przez https://lowen.pl/galeria-kuchnie-na-wymiar/. Spełniłem takie powiedzmy marzenie o idealnej kuchni, idealnym blacie. Maksymalnie higieniczny, super zrobiony, jak chciałem, dość minimalistyczny. Żadne zabrudzenia nie zostają na blacie, pasuje do reszty kuchni, wolnostojący ze zlewem. Możesz z nimi bardziej pokombinować, bo oddzielnie świadczą usługi remontów pod klucz.

Moa22

Posty: 32

 
Kuchnia tylko na zamówienie, inaczej nie ogarniesz. W małej kuchni to na literę L, jak pójdziesz i z górną zabudową to zyskasz naprawdę dużo możliwości organizacyjnych.

nerkuś

Posty: 2

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

Krakus

Posty: 9

 
No właśnie też zauważyłam, że ludzie na potęgę teraz remonty robią. Więcej czasu wolnego i się człowiek chwyta zaległych projektów prawdopodobnie. Nie wiem, jak to wyjaśnić.

89ostry89

Posty: 12

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

Marioleczka

Posty: 3

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

Michaś

Posty: 4