Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sprzęt sportowy - sklep

Sprzęt sportowy - sklep

W jaki sposób podchodziliście do tematu kompletowania sprzętu do domowej siłowni i czy nie mieliście problemów montażowych? Bezpośrednio od producenta, namiary na konkretne akcesoria wraz z krótką charakterystyką oczywiście mile widziane.

Kitas

Posty: 1

 
Wydzieliłem sobie w piwnicy kilka miesięcy temu miejsce na ćwiczenia i spędzam sporo czasu w tym miejscu właśnie. Jestem, jak typowy gość, co schodzi i ćwiczy w ekstremalnych warunkach, ale całkiem wygodnie. Zamontowałem sobie na pierwszy ogień https://www.k-sport.com.pl/product-pol-230-DRAZEK-PORECZ-do-cwiczen-podciagania-hak-na-worek-2W1-KSSL081-3.html?rec=102855101, tak na granicy wydajności byłem, ale się opłaciło, bo forma wzrosła. Drążek, sporo uchwytów, brzuch robię, triceps, plecy, co tam chcesz. Dodatkowo możesz podczepić worek treningowy, więc masz prawdziwą machinę do robienia naprawdę potężnej formy. Nie ma sensu z karnetami się teraz bawić, tak szczerze mówiąc. Zaraz znowu kolejne fale i pozamiatane, a tak zawsze w domu profesjonalnie potrenujesz.

mniszek56

Posty: 7

 
Weź sobie poręcze do każdego drążka, albo żeby jakieś boczne belki były. Znacznie lepsza asekuracja, jak już robisz masę serii. No i im większy zakres regulacji, tym lepiej. Tak mi się wydaje.

1Alex149

Posty: 24

 
Skorygowałem sobie w domu, samodzielnie kręgosłup, dzięki temu zestawowi https://www.k-sport.com.pl/product-pol-228-Drabinka-gimnastyczna-rehabilitacyjna-do-cwiczen-podciagania-KSSL095.html?rec=102855108 oraz oczywiście ćwiczeniom z YouTube, ze specjalistycznych kanałów. Drabinka w domu to jest rewelacja po prostu. Masa rzeczy do ogarnięcia. Nawet taśmy podczepisz i masz uniwersalny przyrząd do wszystkiego właściwie. I z hantlami i rozciąganie i korekcyjne ćwiczenia. Miałem spore problemy, rehabilitacja droga, więc postanowiłem w alternatywny sposób się zorganizować.

Bankowy

Posty: 5

 
Dopracowany sprzęt. Jeszcze od nich brałem przed tym całym pandemicznym cyrkiem, więc dalej jakość trzymają, a na pewno zainteresowanie większe. I tak specjalnie cen nie zmienili. Normalnie.

Dagmara87

Posty: 8

 
Bierz w jednym miejscu, tutaj https://www.k-sport.com.pl/ masz niezły program lojalnościowy, rabatowy i przy każdym zakupie zawsze coś tam mniej wychodzi. No i wyczekuj promocji, bo jednak często występują. Do domowej siłowni nie musisz wprowadzać wielu rzeczy, tylko po prostu bardziej uniwersalne konstrukcje, gdzie praktycznie wszystkie partie przerobisz. Według mnie to najlepsze podejście i gadaj z tym producentem, bo właśnie tak tworzą.

miszekkk5

Posty: 13

 
Do tych drążków, co mówiliście to można jeszcze podpiąć chyba worek bokserski, więc taki zakup opłaca się bardziej. Idealny układ to jeszcze haki boczne pod drążek wolnostojący, żeby tam taśmy podpiąć, albo coś jeszcze innego.

2findme2

Posty: 18

 
Niedawno sobie kupiłem do biegania na krótkie dystanse kamizelkę treningową https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Asortyment-Bokserski_Kamizelki-Treningowe-245.html, a później dokupiłem sobie trochę rzeczy pod trening domowy. Znacznie mniej kręgosłup mnie boli, jak takie sesje porobię z kamizelką. Teraz praca siedząca to wiadomo. Ogarnij ten pomysł, mi pomógł i myślę, że nie tylko.

Kowalski

Posty: 4

 
Tematykę siłowni w domu, ogrodzie, garażu to mało kto w ogóle porusza tak szczerze mówiąc. Szukałem materiałów i inspiracji to jedyne, co znalazłem to blog producenta https://www.k-sport.com.pl/ i to z całkiem ciekawymi wskazówkami. Dwie od ręki wprowadziłem, nad resztą się zastanawiam, bo nie do końca posiadam warunki lokalowe, ale można sporo rzeczy i tak ogarnąć.

gruszk34

Posty: 3

 
Klasyczny trening siłowy robię, mam książkę z dawnych lat, praktycznie cała sylwetka na sztandze obrobiona, w tym stylu https://www.k-sport.com.pl/product-pol-37-Stojaki-wzmocnione-treningowe-do-cwiczen-pod-lawke-sztange-gryf-KSH015.html?rec=102855102. To jest dobra perspektywa, bo stojaki regulowane, a do tego wzmocnione, więc przy progresji i to mocnej, jeżeli chodzi o ciężary to wszystko Ci wytrzyma. Przerabiałem temat i to nie lata, tylko stoi stabilnie, a miejsca na ciężary wystarczająco, przynajmniej na początku :)

Sikast

Posty: 3